Örnek Oto farkıyla Atlas'la tanışın...

ATLAS

• Euro 5 çevre dostu motor
• Düşük yakıt ve işletme giderleri
• Standart Klima
• 6 ileri vites
• Üstün yol tutuşu
• Yüksek yolcu konforu
• Tam havalı fren sistemi

Otokar Atlas 8.5 tonajı ve düşük
yakıt tüketimi ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Otokar Atlas hertürlü işinize uygundur ve esnaf dostudur. Uzun ve kısa şase seçenekleriyle ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılayacaktır. 3.8 Cummins Commonrail Turbo Intercooler Dizel Euro 5 Motoru 156 PS güç üretir ve rampalar size kabus olmaktan çıkar.

Yeni ATLAS , 8.5 Ton azami yüklü ağırlığı ve sınıfının en yüksek istiap haddi ile yükünüzü hafifletiyor. ATLAS'ın güçlü, sağlam şasisi ve makas sistemi ile işlerinizi kolaylaştırırken, siz sadece işinize odaklanacaksınız. ATLAS, 156 PS ve 500 Nm tork değerine sahip güçlü Cummins motoru ile her türlü yol koşulunda en üstün performansı sunuyor. ATLAS güçlü performansının yanında Euro 5 çevreci ve ekonomik motoru sayesinde, kazancınıza kazanç katıyor. ATLAS düşük yakıt tüketimi, düşük bakım giderleri ve uygun yedek parça maliyeti ile ekonominize her daim katkı sağlıyor. 6 ileri vites sistemi, ferah kabin tasarımı ve geniş diz mesafesi ile uzun yolculuklar bile keyifli oluyor. Rahat direksiyonu, ergonomik koltukları ve güçlü kliması ile ATLAS ile yolculuk çok konforlu. ABS fren sistemi, havalı imdat freni ve sınıfının en geniş iz mesafesi ile ATLAS sürücüsüne yolculuk boyunca güven veriyor! ATLAS, farklı ihtiyaçlara göre iki farklı uzunluk seçeneğine sahip. Otokar ATLAS, yüklerden korkmaz. 

Teknik Özellikleri

KISA ŞASE
UZUN ŞASE
Otokar Atlas ile kazancınıza kazanç katın.Uygun Servis ve Bakım Giderleri

Sakarya Arifiye’deki fabrikamızda üretilen otokar atlas, geniş servis ağı ve uygun yedek parçasıyla cebinizi yakmıyor vaktinizi çalmıyor.